Bempresa jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.
W centrum wszelkich naszych działań jest Klient i jego satysfakcja ze współpracy. Doskonale wiemy, że tylko bliskie relacje i nieustanne wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom odbiorców przyczyniają się do wspólnego sukcesu rynkowego. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów mlecznych, spełniających surowe kryteria jakościowe. Identyfikacja potrzeb, stały monitoring rynku i jego trendów, ogromne doświadczenie ekspertów oraz nowoczesne zaplecze technologiczne sprawiają, że możemy skomponować nowy, „szyty na miarę”, unikalny produkt.
Specjalizujemy się w produkcji proszków mlecznych, wśród których znajdują się wyroby takie jak mleko pełne i odtłuszczone, serwatka słodka, śmietanka oraz ich wysokiej jakości zamienniki wyprodukowane wyłącznie na bazie mleka lub mieszanek mleka z olejami roślinnymi.

Dodatkowym atutem działalności naszej firmy jest zaopatrywanie producentów branży budowlanej w sól, która ma szerokie zastosowanie w produkcji różnych prefabrykatów. Pochodząca od nas sól jest produktem ubocznym powstającym w procesie przetwarzania mleka.