25
Lis

OGŁOSZENIE PLANU POŁĄCZENIA POPRZEZ UDOSTĘPNIENIE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ SPÓŁKI BEMPRESA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (SPÓŁKA PRZEJMOWANA)

Zarząd Spółki BEMPRESA Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (20-328), przy ulicy Lucyny Herc 58 wpisaną do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000540932, NIP 9462651274, REGON 360639594ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art. 500 § 2(1) Kodeksu spółek handlowych, że w dniu 30.10.2020 roku został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia spółek o treści jak w załączniku. Plan połączenia udostępniony jest bezpłatnie do publicznej wiadomości na stronach internetowych łączących się spółek o domenie www.bempresa.com oraz www.zpbempresa.pl.
Mając na uwadze powyższe Zarząd spółki niniejszym udostępnia bezpłatnie do publicznej wiadomości, za pośrednictwem niniejszej strony internetowej, przyjęty Plan Połączenia, wskazanych powyżej spółek, wraz z jego załącznikami, wskazując jednocześnie, iż będzie on dostępny nieprzerwanie, na wskazanych powyżej stronach internetowych, do dnia zakończenia Zgromadzenia Wspólników podejmującego uchwałę w sprawie połączenia.
 

Dokument do pobrania – Plan połączenia

8
Lip

BRC

Test

22
Gru

OPTIMO YOGURT POWDER

Przedstawiamy Państwu nowy rodzaj jogurtu w proszku
? Optimo Yogurt Powder.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w technologii produkcji Optimo Yogurt Powder zachowuje wszystkie parametry jogurtu w proszku przy obniżonym koszcie produkcji. Z tego powodu stanowi on doskonały, zarówno pod względem ekonomicznym i jakościowym, zamiennik w produktach typu ciastka, desery czy pieczywo.

16
Paź

Współpraca z UP Wrocław

Dnia 08.10.2015 r. podpisaliśmy porozumienie z kolejną polską uczelnią wyższą. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu współpracować będzie z nami w zakresie wymiany doświadczeń, promocji innowacyjności oraz rozwijania kontaktów naukowych pomiędzy pracownikami naukowymi Uniwersytetu a podmiotami współpracującymi z firmą Bempresa Sp. z o.o.

10
Wrz

Zapraszamy na IBA 2015

iba
Szanowni Państwo,

Bempresa – firma produkcyjno-handlowa działającą na rynku produktów mleczarskich – serdecznie zaprasza Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na największych i najbardziej znaczących targach piekarstwa i cukiernictwa na świecie IBA 2015. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę wysokiej jakości proszków mlecznych, takich jak serwatka słodka, mleko pełne i odtłuszczone, koncentrat białek serwatkowych. Na szczególną uwagę zasługują nowe i unikalne kompozycje proszków mlecznych ?OPTIMO?. Są one produkowane w oparciu o autorskie receptury naszych technologów. Dodatkowo na naszym stoisku będziecie mieli Państwo wyjątkową okazję do spotkania z naszym ekspertem z zakresu suszenia proszków i mieszanek mlecznych. Doradzimy jak wybrać najlepszy produkt lub opracujemy recepturę nowego o nietypowych wymaganiach.

Zapraszamy w dniach od 12 do 16 września 2015 roku na Monachijskich Terenach Targowych Messe München , Pawilon A4, stoisko 548

Prezes Zarządu Bempresa Sp. z o.o.

Bartłomiej Mańka

15
Maj

Optimo Amorphous Whey już w sprzedaży

Od marca oferta proszków firmy Bempresa poszerzyła się o nowy produkt – serwatkę Optimo Amorphous Whey.
Serwatka Optimo Amorphous Whey od popularnej serwatki słodkiej w proszku różni się przede wszystkim śnieżnobiałym kolorem i czystym słodkim smakiem. Ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdzi się w roli tańszego zamiennika dla serwatki słodkiej czy mleka w proszku do produkcji lodów, kremów, ciastek, deserów.
Serwatka Optimo Amorphous Whey pakowana jest w worki 25 kg lub Big Bagi 1000 kg.

20
Kwi

Mamy nowe logo

logo bempresa

Bempresa odświeża swój wizerunek wprowadzając nowe logo i identyfikację wizualną. Rebrandingowi towarzyszą zmiany w dotychczasowym serwisie internetowym. Nowoczesna i dynamiczna grafika logo doskonale oddaje charakter firmy. Podkreśla jej stabilność, nawiązując przy tym do partnerstwa i troski o budowanie długotrwałych relacji, leżących u podstaw strategii spółki. Zmianę logo połączono ze zmianą serwisu internetowego. Jego głównym atutem jest prosta grafika i intuicyjny dla użytkownika sposób obsługi.

7
Kwi

Słodsza niż słodka

Optimo Milky Whey to opracowany przez ekspertów Bempresa proszek serwatkowy charakteryzujący się wyjątkowo słodkim smakiem. Produkt doskonale sprawdzi się w roli ekonomicznie korzystniejszego zamiennika serwatki demi a nawet mleka odtłuszczonego.
Serwatka Optimo Milky Whey wytwarzana jest z serwatki słodkiej powstałej w procesie produkcji serów dojrzewających. Cechy organoleptyczne produktu przypominają mleko odtłuszczone w proszku. Dodatkowym atutem dla producentów lodów, ciastek, kremów, czy słodyczy jest atrakcyjna cena, znacznie niższa od ceny OMP.
Serwatka Optimo Milky Whey dostępna jest w workach 25 kg lub ok 1000 kg Big Bagach.

1
Lut

NOWI PARTNERZY

Z dumą informujemy, że dnia 27.01.2015 nawiązaliśmy współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie. Jednym z głównych założeń podpisanego porozumienia o współpracy jest wzajemny udział w pracach i projektach naukowo ? badawczych realizowanych przez strony w oparciu o posiadaną bazę naukową i dydaktyczną. Jesteśmy głęboko przekonani, że opisana wyżej współpraca zaowocuje jeszcze wyższą jakością oferowanych przez nas produktów i przyczyni się do Państwa satysfakcji.